UFZVTE-174.7B
DigiKeys varenummer
846-UFZVTE-174.7BTR-ND - Tape & Reel (TR)
846-UFZVTE-174.7BCT-ND - Afskåret tape (CT)
846-UFZVTE-174.7BDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
UFZVTE-174.7B
Beskrivelse
DIODE ZENER 4.7V 500MW UMD2
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Dioder – Zener 4.7 V 500 mW ±2,78% Overflademontering UMD2
Kategori
Impedans (maks.) (Zzt)
25 Ohms
Mfr
Strøm - Lækstrøm @ Vr
5 µA @ 1 V
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
150°C (TJ)
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Spænding - Zener (Nom) (Vz)
Pakke/hus
Tolerance
±2,78%
Leverandørs enhedspakning
UMD2
Effekt - Maks.
500 mW