SML-P12M2TT86R
DigiKeys varenummer
846-1191-2-ND - Tape & Reel (TR)
846-1191-1-ND - Afskåret tape (CT)
846-1191-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SML-P12M2TT86R
Beskrivelse
LED GREEN CLEAR 1006 SMD
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Grøn 576nm LED-indikation – Diskret 2,2V 0402 (1006 metrisk)
EDA/CAD-modeller
SML-P12M2TT86R Modeller
Kategori
Linsestørrelse
0,60mm
Mfr
Spænding - Fremløb (Vf) (Typ)
2,2V
Serie
Strøm - Test
20mA
Aktiv
Bølgelængde - Dominerende
Farve
Pakke/hus
0402 (1006 metrisk)
Konfiguration
Standard
Leverandørs enhedspakning
Linsefarve
Farveløs
Størrelse/dimension
1,00mm L x 0,60mm B
Linsegennemsigtighed
Klar
Højde (maks.)
0,25mm