SML-A12P8TT86
DigiKeys varenummer
846-1158-2-ND - Tape & Reel (TR)
846-1158-1-ND - Afskåret tape (CT)
846-1158-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SML-A12P8TT86
Beskrivelse
LED GREEN CLEAR 1611 SMD R/A
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Grøn 560nm LED-indikation – Diskret 2,2V 2-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SML-A12P8TT86 Modeller
Kategori
Linsestørrelse
1,20mm x 0,55mm
Mfr
Spænding - Fremløb (Vf) (Typ)
2,2V
Serie
Strøm - Test
20mA
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Bølgelængde - Dominerende
Farve
Pakke/hus
2-SMD, ingen leder
Konfiguration
Standard
Leverandørs enhedspakning
Linsefarve
Farveløs
Størrelse/dimension
1,60mm L x 1,15mm B
Linsegennemsigtighed
Klar
Højde (maks.)
0,65mm