SFR01MZPF3091 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Panasonic Industry
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KOA Speer Electronics, Inc.
På lager: 0
Datablad
KOA Speer Electronics, Inc.
Ny hos DigiKey
3.09 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SFR01MZPF3091
DigiKeys varenummer
846-SFR01MZPF3091TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SFR01MZPF3091
Beskrivelse
SULFUR TOLERANT CHIP RES 0402 CA
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Effekt (Watt)
Højde - Monteret (maks.)
0,016" (0,40mm)