RSX205LAM30TFTR
DigiKeys varenummer
RSX205LAM30TFTR-ND - Tape & Reel (TR)
RSX205LAM30TFCT-ND - Afskåret tape (CT)
RSX205LAM30TFDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RSX205LAM30TFTR
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 30V 2A PMDTM
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Dioder 30 V 2A Overflademontering PMDTM
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
RSX205LAM30TFTR Modeller
Kategori
Strøm - Lækstrøm @ Vr
200 µA @ 30 V
Mfr
Klasse
Automotive
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Kvalifikation
AEC-Q101
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Teknologi
Pakke/hus
Spænding - DC omvendt (Vr) (maks.)
30 V
Leverandørs enhedspakning
PMDTM
Strøm - Gennemsnit ensrettet (Io)
2A
Driftstemperatur - Samling
150°C (maks.)
Hastighed
Hurtig genoprettelse =< 500ns, > 200mA (Io)