RFN10BM3SFHTL
DigiKeys varenummer
RFN10BM3SFHTLTR-ND - Tape & Reel (TR)
RFN10BM3SFHTLCT-ND - Afskåret tape (CT)
RFN10BM3SFHTLDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RFN10BM3SFHTL
Beskrivelse
DIODE STANDARD 350V 10A TO252
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Dioder 350 V 10A Overflademontering TO-252
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
RFN10BM3SFHTL Modeller
Kategori
Omvendt gendannelsestid (trr)
30 ns
Mfr
Strøm - Lækstrøm @ Vr
10 µA @ 350 V
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Klasse
Automotive
Varestatus
Aktiv
Kvalifikation
AEC-Q101
Teknologi
Monteringstype
Spænding - DC omvendt (Vr) (maks.)
350 V
Pakke/hus
Strøm - Gennemsnit ensrettet (Io)
10A
Leverandørs enhedspakning
TO-252
Spænding - Fremløb (Vf) (maks.) @ If
1.5 V @ 10 A
Driftstemperatur - Samling
150°C (maks.)
Hastighed
Hurtig genoprettelse =< 500ns, > 200mA (Io)