RBR2VWM60ATFTR
DigiKeys varenummer
846-RBR2VWM60ATFTR-ND - Tape & Reel (TR)
846-RBR2VWM60ATFTRCT-ND - Afskåret tape (CT)
846-RBR2VWM60ATFTRDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
RBR2VWM60ATFTR
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 60V 2A PMDE
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Dioder 60 V 2A Overflademontering PMDE
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
RBR2VWM60ATFTR Modeller
Kategori
Strøm - Lækstrøm @ Vr
75 µA @ 60 V
Mfr
Klasse
Automotive
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Kvalifikation
AEC-Q101
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Teknologi
Pakke/hus
Spænding - DC omvendt (Vr) (maks.)
60 V
Leverandørs enhedspakning
PMDE
Strøm - Gennemsnit ensrettet (Io)
2A
Driftstemperatur - Samling
150°C
Spænding - Fremløb (Vf) (maks.) @ If
650 mV @ 2 A
Grundlæggende varenummer
Hastighed
Hurtig genoprettelse =< 500ns, > 200mA (Io)