KTR10EZPF8200
DigiKeys varenummer
RHM820AHTR-ND - Tape & Reel (TR)
RHM820AHCT-ND - Afskåret tape (CT)
RHM820AHDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
KTR10EZPF8200
Beskrivelse
RES SMD 820 OHM 1% 1/8W 0805
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
820 Ohms ±1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200, Højspænding Tykfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
KTR10EZPF8200 Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Højspænding
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)