ESR01MZPJ914
DigiKeys varenummer
846-ESR01MZPJ914TR-ND - Tape & Reel (TR)
846-ESR01MZPJ914CT-ND - Afskåret tape (CT)
846-ESR01MZPJ914DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ESR01MZPJ914
Beskrivelse
RES 910K OHM 5% 1/5W 0402
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
910 kOhms ±5% 0,2W, 1/5W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser
Mfr
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,016" (0,40mm)