BR93C46-10TU-1.8 det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Microchip Technology
På lager: 0
Datablad
EEPROM Hukommelse IC 1Kbit Microwire 2 MHz 8-TSSOP-B
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
BR93C46-10TU-1.8
DigiKeys varenummer
BR93C46-10TU-1.8-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
BR93C46-10TU-1.8
Beskrivelse
IC EEPROM 1KBIT SPI 2MHZ 8TSSOP
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Hukommelsesinterface
Microwire
Mfr
Clock-frekvens
2 MHz
Emballage
Tape & Reel (TR)
Skrivecyklustid - ord, side
10ms
Varestatus
Forældet
Spænding - Forsyning
1,8V – 5,5V
DigiKey programmerbar
Ikke bekræftet
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)