BR25160-10TU-1.8 det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Microchip Technology
På lager: 5.508
Datablad
Similar
Microchip Technology
På lager: 0
Datablad
På lager: 99
onsemi
Fremont Micro Devices Ltd
STMicroelectronics
STMicroelectronics
På lager: 921
EEPROM Hukommelse IC 16Kbit SPI 3 MHz 8-TSSOP-B
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
BR25160-10TU-1.8
DigiKeys varenummer
BR25160-10TU-1.8-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
BR25160-10TU-1.8
Beskrivelse
IC EEPROM 16KBIT SPI 3MHZ 8TSSOP
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Hukommelsesinterface
SPI
Mfr
Clock-frekvens
3 MHz
Varestatus
Forældet
Spænding - Forsyning
1,8V – 5,5V
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)