BR24G16FVJ-3GTE2
DigiKeys varenummer
BR24G16FVJ-3GT2TR-ND - Tape & Reel (TR)
BR24G16FVJ-3GT2CT-ND - Afskåret tape (CT)
BR24G16FVJ-3GT2DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
BR24G16FVJ-3GTE2
Beskrivelse
IC EEPROM 16KBIT I2C 8TSSOP
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EEPROM Hukommelse IC 16Kbit I2C 400 kHz 8-TSSOP-BJ
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
BR24G16FVJ-3GTE2 Modeller
Kategori
Hukommelsesinterface
I2C
Mfr
Clock-frekvens
400 kHz
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Skrivecyklustid - ord, side
5ms
Varestatus
Ikke til nye design
Spænding - Forsyning
1,6V – 5,5V
DigiKey programmerbar
Ikke bekræftet
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)