SM-RVT50HQTNWN00
DigiKeys varenummer
5436-SM-RVT50HQTNWN00-ND
Producenter
Producentens varenummer
SM-RVT50HQTNWN00
Beskrivelse
5.0" RGB, HB, IPS, NO METAL FRAM
Detaljeret beskrivelse
Uden berøring Displaymoduler – LCD grafisk Transmitiv Rød, Grøn, Blå (RGB) TFT - Farve, IPS (In-Plane switching) RGB 5" (127,00mm) 800 x 480 (WVGA)
Pixelopløsning
800 x 480 (WVGA)
Emballage
Boks
Interface
RGB
Controllertype
ST7262-G4
Touchskærm
Uden berøring
Punktstørrelse
0,14mm B x 0,14mm H
Diagonal skærmstørrelse
5" (127,00mm)
Punktafstand
0,14mm B x 0,14mm H
Synligt område
120,70mm B x 75,80mm H