SM-RVT50HQBFWN00
SM-RVT50HQBFWN00 V2.0A
DigiKeys varenummer
5436-SM-RVT50HQBFWN00V2.0A-ND
Producenter
Producentens varenummer
SM-RVT50HQBFWN00 V2.0A
Beskrivelse
EVE4 5.0", HB, IPS, BT81Q, METAL
Detaljeret beskrivelse
Uden berøring Displaymoduler – LCD grafisk Transmitiv Rød, Grøn, Blå (RGB) TFT - Farve, IPS (In-Plane switching) QSPI, SPI 5" (127,00mm) 800 x 480 (WVGA)
Kategori
Synligt område
110,00mm B x 66,80mm H
Pixelopløsning
800 x 480 (WVGA)
Varestatus
Aktiv
Interface
QSPI, SPI
Controllertype
BT817Q
Touchskærm
Uden berøring
Diagonal skærmstørrelse
5" (127,00mm)
Punktafstand
0,14mm B x 0,14mm H