SM-RVT101HVSNWN00
SM-RVT101HVSNWN00
DigiKeys varenummer
5436-SM-RVT101HVSNWN00-ND
Producenter
Producentens varenummer
SM-RVT101HVSNWN00
Beskrivelse
STM32,10.1" HB,IPS
Producentens standard leveringstid
5 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Uden berøring Displaymoduler – LCD grafisk Transmitiv Rød, Grøn, Blå (RGB) TFT - Farve, IPS (In-Plane switching) 10,1" (256,54mm) 1280 x 800 (WXGA1)
Kategori
Synligt område
220,06mm B x 138,70mm H
Producenter
Riverdi
Bagbelysning
LED - Hvid
Emballage
Boks
Pixelopløsning
1280 x 800 (WXGA1)
Varestatus
Aktiv
Controllertype
STM32H757XIH6
Displaytype
TFT - Farve, IPS (In-Plane switching)
Grafikfarve
Rød, Grøn, Blå (RGB)
Displaytilstand
Transmitiv
Baggrundsfarve
Sort
Touchskærm
Uden berøring
Punktafstand
0,17mm B x 0,17mm H
Diagonal skærmstørrelse
10,1" (256,54mm)