UAL50-30RF8
DigiKeys varenummer
696-1511-ND
Producenter
Producentens varenummer
UAL50-30RF8
Beskrivelse
RES CHAS MNT 30 OHM 1% 50W
Detaljeret beskrivelse
30 Ohms ±1% 50W Trådviklet spolemodstand Modstande til chassismontering
EDA/CAD-modeller
UAL50-30RF8 Modeller
Temperaturkoefficient
±20ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 275°C
Modstand
30 Ohms
Størrelse/dimension
1,969" L x 1,142" B (50,00mm x 29,00mm)
Tolerance
±1%
Højde - Monteret (maks.)
0,630" (16,00mm)
Effekt (Watt)
50W