UAL50-2RF8
DigiKeys varenummer
696-1471-ND
Producenter
Producentens varenummer
UAL50-2RF8
Beskrivelse
RES CHAS MNT 2 OHM 1% 50W
Producentens standard leveringstid
9 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2 Ohms ±1% 50W Trådviklet spolemodstand Modstande til chassismontering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
UAL50-2RF8 Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 275°C
Serie
Funktioner
Strømregistrering, Flammesikker, Modstandsdygtig over for impulser, Sikkerhed
Emballage
Bulk
Belægning, hustype
Aluminium
Varestatus
Aktiv
Monteringsfunktion
Flanger
Modstand
2 Ohms
Størrelse/dimension
1,969" L x 1,142" B (50,00mm x 29,00mm)
Tolerance
±1%
Højde - Monteret (maks.)
0,630" (16,00mm)
Effekt (Watt)
50W