PFS35-20RF1
DigiKeys varenummer
696-PFS35-20RF1TR-ND - Tape & Reel (TR)
696-PFS35-20RF1CT-ND - Afskåret tape (CT)
696-PFS35-20RF1DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
PFS35-20RF1
Beskrivelse
RES SMD 20 OHM 1% 35W TO263 DPAK
Producentens standard leveringstid
54 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
20 Ohms ±1% 35W Chipmodstand Ikke-standard DPAK Strømregistrering, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm
EDA/CAD-modeller
PFS35-20RF1 Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,406" L x 0,398" B (10,30mm x 10,10mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,185" (4,70mm)