PFS35-10KF1
DigiKeys varenummer
696-1275-2-ND - Tape & Reel (TR)
696-1275-1-ND - Afskåret tape (CT)
696-1275-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
PFS35-10KF1
Beskrivelse
RES SMD 10KOHM 1% 35W TO263 DPAK
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 kOhms ±1% 35W Chipmodstand Ikke-standard DPAK Strømregistrering, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm
EDA/CAD-modeller
PFS35-10KF1 Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,406" L x 0,398" B (10,30mm x 10,10mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,185" (4,70mm)