PFS35-0R02J1
DigiKeys varenummer
696-PFS35-0R02J1TR-ND - Tape & Reel (TR)
696-PFS35-0R02J1CT-ND - Afskåret tape (CT)
696-PFS35-0R02J1DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
PFS35-0R02J1
Beskrivelse
RES 0.02 OHM 5% 35W TO263 DPAK
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
20 mOhms ±5% 35W Chipmodstand Ikke-standard DPAK Strømregistrering, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
PFS35-0R02J1 Modeller
Funktioner
Strømregistrering, Modstandsdygtig over for impulser
Mfr
Temperaturkoefficient
±250ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
Ikke-standard DPAK
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,406" L x 0,398" B (10,30mm x 10,10mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,185" (4,70mm)