PCS-0R005D1
DigiKeys varenummer
696-PCS-0R005D1-ND
Producenter
Producentens varenummer
PCS-0R005D1
Beskrivelse
RES 0.005 OHM 0.5% 40W RADIAL
Producentens standard leveringstid
33 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
5 mOhms ±0,5% 40W Modstande til hulmontering 4-SIP Strømregistrering Metalfolie
Funktioner
Strømregistrering
Mfr
Temperaturkoefficient
±10ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 130°C
Emballage
Rør
Leverandørs enhedspakning
Radial leder
Modstand
Størrelse/dimension
0,878" L x 0,177" B (22,30mm x 4,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,687" (17,45mm)