MSR3-0R01F1
DigiKeys varenummer
696-1640-ND
Producenter
Producentens varenummer
MSR3-0R01F1
Beskrivelse
RES 0.01 OHM 1% 3W RADIAL
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 mOhms ±1% 3W Modstande til hulmontering Radial Strømregistrering, Flammesikker, Induktionsfri, Modstandsdygtig over for impulser, Sikkerhed Metalelement
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
MSR3-0R01F1 Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Funktioner
Strømregistrering, Flammesikker, Induktionsfri, Modstandsdygtig over for impulser, Sikkerhed
Serie
Temperaturkoefficient
±20ppm/°C
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
–65°C – 275°C
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Modstand
Størrelse/dimension
0,598" L x 0,067" B (15,20mm x 1,70mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
1,000" (25,40mm)