AM-RT14-433P
DigiKeys varenummer
AM-RT14-433P-ND
Producenter
Producentens varenummer
AM-RT14-433P
Beskrivelse
RF TRANSMITTER AM 433MHZ MODULE
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
RF-sendere AM 433MHz 12dBm Antenne Modul
Kategori
Effekt - Output
12dBm
Producenter
RF Solutions
Strøm - Sende
8mA
Emballage
Bulk
Spænding - Forsyning
2V – 9V
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-25°C – 80°C
DigiKey programmerbar
Ikke bekræftet
Monteringstype
Hulmontering
Frekvens
433MHz