XUQ736125.000000I kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Renesas Electronics Corporation
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
På lager: 781
Datablad
På lager: 949
Aker Technology Corp
På lager: 1.000
SiTime
SiTime
125 MHz XO (standard) LVPECL Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
XUQ736125.000000I
DigiKeys varenummer
800-XUQ736125.000000ITR-ND - Tape & Reel (TR)
800-XUQ736125.000000ICT-ND - Afskåret tape (CT)
800-XUQ736125.000000IDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
XUQ736125.000000I
Beskrivelse
CLCC 7.00X5.00X1.30 MM, 2.54MM P
Producentens standard leveringstid
33 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Strøm - Forsyning (maks.)
115mA
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
6-SMD, ingen leder
Type
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,057" (1,45mm)