XUP735500.000000I
DigiKeys varenummer
800-XUP735500.000000ITR-ND - Tape & Reel (TR)
800-XUP735500.000000ICT-ND - Afskåret tape (CT)
800-XUP735500.000000IDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
XUP735500.000000I
Beskrivelse
XTAL OSC XO 500.0000MHZ LVPECL
Detaljeret beskrivelse
500 MHz XO (standard) LVPECL Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Kategori
Output
LVPECL
Mfr
Spænding - Forsyning
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±50ppm
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Strøm - Forsyning (maks.)
142mA
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,057" (1,45mm)