XUP735150.000000X kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
150 MHz XO (standard) LVPECL Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
XUP735150.000000X
DigiKeys varenummer
800-XUP735150.000000XTR-ND - Tape & Reel (TR)
800-XUP735150.000000XCT-ND - Afskåret tape (CT)
800-XUP735150.000000XDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
XUP735150.000000X
Beskrivelse
CLCC 7.00X5.00X1.30 MM, 2.54MM P
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Strøm - Forsyning (maks.)
115mA
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,057" (1,45mm)