XUP735125.000000X | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | XUP735125.000000X |
Beskrivelse | CLCC 7.00X5.00X1.30 MM, 2.54MM P |
Producentens standard leveringstid | 33 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 125 MHz XO (standard) LVPECL Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder |
Datablad | Datablad |
Kategori | Spænding - Forsyning 3,3V |
Mfr | Frekvensstabilitet ±50ppm |
Serie | Driftstemperatur -20°C – 70°C |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Strøm - Forsyning (maks.) 115mA |
Varestatus Aktiv | Monteringstype Overflademontering |
Resonatorbase | Pakke/hus 6-SMD, ingen leder |
Type | Størrelse/dimension 0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm) |
Frekvens | Højde - Monteret (maks.) 0,057" (1,45mm) |