XUP535250.000000I | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | XUP535250.000000I |
Beskrivelse | CLCC 5.00X3.20X1.10 MM, 2.54MM P |
Producentens standard leveringstid | 33 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 250 MHz XO (standard) LVPECL Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder |
Datablad | Datablad |
Kategori | Spænding - Forsyning 3,3V |
Mfr | Frekvensstabilitet ±50ppm |
Serie | Driftstemperatur -40°C – 85°C |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Strøm - Forsyning (maks.) 128mA |
Varestatus Aktiv | Monteringstype Overflademontering |
Resonatorbase | Pakke/hus 6-SMD, ingen leder |
Type | Størrelse/dimension 0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm) |
Frekvens | Højde - Monteret (maks.) 0,047" (1,20mm) |