XUP535100.000000I kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
SiTime
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Suntsu Electronics, Inc.
På lager: 1.154
Datablad
100 MHz XO (standard) LVPECL Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
XUP535100.000000I
DigiKeys varenummer
800-XUP535100.000000ITR-ND - Tape & Reel (TR)
800-XUP535100.000000ICT-ND - Afskåret tape (CT)
800-XUP535100.000000IDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
XUP535100.000000I
Beskrivelse
CLCC 5.00X3.20X1.10 MM, 2.54MM P
Producentens standard leveringstid
33 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Strøm - Forsyning (maks.)
115mA
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
6-SMD, ingen leder
Type
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,047" (1,20mm)