Billede for XUL725200.000000K er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
XUL725200.000000K
DigiKeys varenummer
800-XUL725200.000000KTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
XUL725200.000000K
Beskrivelse
XUL7 APXOXXX
Detaljeret beskrivelse
200 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 2,5V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Kategori
Output
LVDS
Mfr
Spænding - Forsyning
2,5V
Serie
Frekvensstabilitet
±50ppm
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Strøm - Forsyning (maks.)
90mA
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,057" (1,45mm)