Billede for XUL535250.000000K er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
XUL535250.000000K
DigiKeys varenummer
800-XUL535250.000000KTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
XUL535250.000000K
Beskrivelse
XUL5 APXOXXX
Detaljeret beskrivelse
250 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Kategori
Output
LVDS
Mfr
Spænding - Forsyning
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±50ppm
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Strøm - Forsyning (maks.)
97mA
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,047" (1,20mm)