XUL528100.000000X kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
100 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 2,5V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
XUL528100.000000X
DigiKeys varenummer
800-XUL528100.000000XTR-ND - Tape & Reel (TR)
800-XUL528100.000000XCT-ND - Afskåret tape (CT)
800-XUL528100.000000XDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
XUL528100.000000X
Beskrivelse
CLCC 5.00X3.20X1.10 MM, 2.54MM P
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Forsyning
2,5V
Mfr
Frekvensstabilitet
±20ppm
Serie
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Strøm - Forsyning (maks.)
90mA
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,047" (1,20mm)