Billede for XUL525100.000000K er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
XUL525100.000000K
DigiKeys varenummer
800-XUL525100.000000KTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
XUL525100.000000K
Beskrivelse
XUL5 APXOXXX
Producentens standard leveringstid
33 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 2,5V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Kategori
Output
LVDS
Mfr
Spænding - Forsyning
2,5V
Serie
Frekvensstabilitet
±50ppm
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Varestatus
Aktiv
Strøm - Forsyning (maks.)
90mA
Resonatorbase
Monteringstype
Overflademontering
Type
Pakke/hus
6-SMD, ingen leder
Frekvens
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,047" (1,20mm)