XUL516200.000000I kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Renesas Electronics Corporation
På lager: 0
Datablad
200 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 1,8V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
XUL516200.000000I
DigiKeys varenummer
800-XUL516200.000000ITR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
XUL516200.000000I
Beskrivelse
CLCC 5.00X3.20X1.10 MM, 2.54MM P
Producentens standard leveringstid
33 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Forsyning
1,8V
Mfr
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Strøm - Forsyning (maks.)
65mA
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
6-SMD, ingen leder
Type
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,047" (1,20mm)