XLP728312.500000X
DigiKeys varenummer
800-XLP728312.500000XTR-ND - Tape & Reel (TR)
800-XLP728312.500000XCT-ND - Afskåret tape (CT)
800-XLP728312.500000XDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
XLP728312.500000X
Beskrivelse
XTAL OSC XO 312.5000MHZ LVPECL
Producentens standard leveringstid
33 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
312.5 MHz XO (standard) LVPECL Oscillator 2,5V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Kategori
Spænding - Forsyning
2,5V
Mfr
Frekvensstabilitet
±20ppm
Serie
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Strøm - Forsyning (maks.)
63mA
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
6-SMD, ingen leder
Type
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,057" (1,45mm)