XLP725100.000000I kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Renesas Electronics Corporation
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
SiTime
På lager: 0
Datablad
100 MHz XO (standard) LVPECL Oscillator 2,5V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
XLP725100.000000I
DigiKeys varenummer
800-XLP725100.000000ITR-ND - Tape & Reel (TR)
800-XLP725100.000000ICT-ND - Afskåret tape (CT)
800-XLP725100.000000IDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
XLP725100.000000I
Beskrivelse
XTAL OSC XO 100.0000MHZ LVPECL
Producentens standard leveringstid
33 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Forsyning
2,5V
Mfr
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Strøm - Forsyning (maks.)
41mA
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
6-SMD, ingen leder
Type
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,057" (1,45mm)