XLP536155.520000X kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
ECS Inc.
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
SiTime
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
SiTime
Suntsu Electronics, Inc.
På lager: 177
Suntsu Electronics, Inc.
På lager: 177
155.52 MHz XO (standard) LVPECL Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
XLP536155.520000X
DigiKeys varenummer
800-4093-ND
Producenter
Producentens varenummer
XLP536155.520000X
Beskrivelse
XTAL OSC XO 155.5200MHZ LVPECL
Producentens standard leveringstid
33 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Emballage
Strip
Strøm - Forsyning (maks.)
120mA
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
6-SMD, ingen leder
Type
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,047" (1,20mm)