XLP535155.520000I kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Renesas Electronics Corporation
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
CTS-Frequency Controls
På lager: 0
Datablad
CTS-Frequency Controls
ECS Inc.
SiTime
Suntsu Electronics, Inc.
På lager: 177
155.52 MHz XO (standard) LVPECL Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
XLP535155.520000I
DigiKeys varenummer
XLP535155.520000I-ND
Producenter
Producentens varenummer
XLP535155.520000I
Beskrivelse
XTAL OSC XO 155.5200MHZ LVPECL
Producentens standard leveringstid
33 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Strip
Strøm - Forsyning (maks.)
120mA
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
6-SMD, ingen leder
Type
Størrelse/dimension
0,203" L x 0,132" B (5,15mm x 3,35mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,055" (1,40mm)