XLL525200.000000I
DigiKeys varenummer
800-4292-ND
Producenter
Producentens varenummer
XLL525200.000000I
Beskrivelse
XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD
Detaljeret beskrivelse
200 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 2,5V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Kategori
Spænding - Forsyning
2,5V
Mfr
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Strip
Strøm - Forsyning (maks.)
34mA
Størrelse/dimension
0,203" L x 0,132" B (5,15mm x 3,35mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,055" (1,40mm)