XAL336200.000000I
DigiKeys varenummer
800-XAL336200.000000ITR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
XAL336200.000000I
Beskrivelse
XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD
Producentens standard leveringstid
33 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
200 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Strøm - Forsyning (maks.)
100mA
Varestatus
Aktiv
Klassificeringer
AEC-Q200
Resonatorbase
Monteringstype
Overflademontering
Type
Pakke/hus
6-SMD, ingen leder
Frekvens
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,039" (1,00mm)