TP65B110HRU-TR
DigiKeys varenummer
1707-TP65B110HRU-TR-ND - Tape & Reel (TR)
1707-TP65B110HRU-TRCT-ND - Afskåret tape (CT)
1707-TP65B110HRU-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TP65B110HRU-TR
Beskrivelse
650V, 110 M GAN BDS IN TOLT
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Strømafbryder/driver 24A
Kategori
Spænding - Belastning
650V
Mfr
Strøm - Output (maks.)
24A
Serie
Rds on (Typ)
110mOhm
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)