TP65B110HRU-TR | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | TP65B110HRU-TR |
Beskrivelse | 650V, 110 M GAN BDS IN TOLT |
Producentens standard leveringstid | 13 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | Strømafbryder/driver 24A |
Datablad | Datablad |
Kategori | Spænding - Belastning 650V |
Mfr | Strøm - Output (maks.) 24A |
Serie | Rds on (Typ) 110mOhm |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Driftstemperatur -55°C – 150°C (TJ) |