R1EX24004ASAS0I#S0
DigiKeys varenummer
559-R1EX24004ASAS0I#S0TR-ND - Tape & Reel (TR)
559-R1EX24004ASAS0I#S0CT-ND - Afskåret tape (CT)
559-R1EX24004ASAS0I#S0DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
R1EX24004ASAS0I#S0
Beskrivelse
IC EEPROM 4KBIT I2C 400KHZ 8SOP
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EEPROM Hukommelse IC 4Kbit I2C 400 kHz 900 ns 8-SOP
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
R1EX24004ASAS0I#S0 Modeller
Kategori
Hukommelsesinterface
I2C
Mfr
Clock-frekvens
400 kHz
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Skrivecyklustid - ord, side
5ms
Varestatus
Forældet
Adgangstid
900 ns
DigiKey programmerbar
Ikke bekræftet
Spænding - Forsyning
1,8V – 5,5V
Hukommelsestype
Ikke-flygtig
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)