ISL33002IUZ-T kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Renesas Electronics Corporation
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
På lager: 7.500
Datablad
Direkte
Analog Devices Inc.
På lager: 93
Direkte
Analog Devices Inc.
På lager: 407
På lager: 496
På lager: 528
På lager: 169
På lager: 898
Buffer, Accelerator 2 Kanal 8-MSOP
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ISL33002IUZ-T
DigiKeys varenummer
20-ISL33002IUZ-TTR-ND - Tape & Reel (TR)
20-ISL33002IUZ-TCT-ND - Afskåret tape (CT)
20-ISL33002IUZ-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
ISL33002IUZ-T
Beskrivelse
IC ACCELERATOR I2C HOTSWAP 8MSOP
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
ISL33002IUZ-T Modeller
Kategori
Kapacitans - Input
10 pF
Producenter
Spænding - Forsyning
2,3V – 5,5V
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Strøm - Forsyning
3mA
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Type
Buffer, Accelerator
Monteringstype
Overflademontering
Applikationer
I2C - Hotswap
Pakke/hus
8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm bredde)