71V65603S100PFGI8 det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Renesas Electronics Corporation
På lager: 0
Datablad
Similar
På lager: 0
Datablad
ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
SRAM - synkron, SDR (ZBT) Hukommelse IC 9Mbit Parallel 100 MHz 5 ns 100-TQFP (14x20)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
71V65603S100PFGI8
DigiKeys varenummer
71V65603S100PFGI8-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
71V65603S100PFGI8
Beskrivelse
IC SRAM 9MBIT PAR 100TQFP
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Hukommelsesinterface
Parallel
Mfr
Clock-frekvens
100 MHz
Emballage
Tape & Reel (TR)
Adgangstid
5 ns
Varestatus
Forældet
Spænding - Forsyning
3,135V – 3,465V
DigiKey programmerbar
Ikke bekræftet
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)