RKZ-122005D/P
DigiKeys varenummer
RKZ-122005D/P-ND
Producenter
Producentens varenummer
RKZ-122005D/P
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 20V -5V 2W
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Isoleret modul DC-DC-omformere 2 Output 20V -5V 50mA, 200mA 10,8V - 13,2V Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
RKZ-122005D/P Modeller
Kategori
Strøm - Output (maks.)
50mA, 200mA
Mfr
Effekt (Watt)
2 W
Serie
Spænding - Isolering
3 kV
Emballage
Rør
Applikationer
ITE (kommerciel)
Varestatus
Aktiv
Funktioner
SCP
Type
Isoleret modul
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Antal output
2
Effektivitet
86%
Spænding - Input (min.)
10,8V
Monteringstype
Hulmontering
Spænding - Input (maks.)
13,2V
Pakke/hus
7-SIP-modul, 5 ledere
Spænding - Output 1
Størrelse/dimension
0,77" L x 0,28" B x 0,40" H (19,7mm x 7,1mm x 10,2mm)