REC8-123.3SRW/H3/A/M
DigiKeys varenummer
945-1362-ND
Producenter
Producentens varenummer
REC8-123.3SRW/H3/A/M
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 3.3V 8W
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Isoleret modul DC-DC-omformere 1 Output 3,3V 1,6A 9V - 18V Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
REC8-123.3SRW/H3/A/M Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
8 W
Mfr
Spænding - Isolering
3 kV
Serie
Applikationer
ITE (kommerciel), Medicinal
Emballage
Rør
Funktioner
Fjernbetjent til/fra, OCP, SCP
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Type
Isoleret modul
Effektivitet
85%
Antal output
1
Monteringstype
Hulmontering
Spænding - Input (min.)
9V
Pakke/hus
24-DIP-modul, 9 ledere
Spænding - Input (maks.)
18V
Størrelse/dimension
1,26" L x 0,80" B x 0,40" H (32,0mm x 20,3mm x 10,2mm)
Spænding - Output 1
Styringsfunktioner
Aktivér, Aktiv høj
Strøm - Output (maks.)
1,6A