REC3-243.3SRWZ/H4/A/M
DigiKeys varenummer
REC3-243.3SRWZ/H4/A/M-ND
Producenter
Producentens varenummer
REC3-243.3SRWZ/H4/A/M
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 3.3V 3W
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Isoleret modul DC-DC-omformere 1 Output 3,3V 900mA 9V - 36V Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
REC3-243.3SRWZ/H4/A/M Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
3 W
Mfr
Spænding - Isolering
4 kV
Serie
Applikationer
ITE (kommerciel), Medicinal
Emballage
Rør
Funktioner
SCP
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Type
Isoleret modul
Effektivitet
79%
Antal output
1
Monteringstype
Hulmontering
Spænding - Input (min.)
9V
Pakke/hus
24-DIP-modul, 8 ledere
Spænding - Input (maks.)
36V
Størrelse/dimension
1,26" L x 0,80" B x 0,40" H (32,0mm x 20,3mm x 10,2mm)
Spænding - Output 1
Grundlæggende varenummer
Strøm - Output (maks.)
900mA