REC10-2412DRWZ/H3/A/M
DigiKeys varenummer
945-1356-ND
Producenter
Producentens varenummer
REC10-2412DRWZ/H3/A/M
Beskrivelse
DC DC CONVERTER +/-12V 10W
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Isoleret modul DC-DC-omformere 2 Output 12V -12V 416mA, 416mA 9V - 36V Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
REC10-2412DRWZ/H3/A/M Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
10 W
Mfr
Spænding - Isolering
3 kV
Serie
Applikationer
ITE (kommerciel), Medicinal
Emballage
Rør
Funktioner
Fjernbetjent til/fra, OCP, SCP
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 65°C
Type
Isoleret modul
Effektivitet
85%
Antal output
2
Monteringstype
Hulmontering
Spænding - Input (min.)
9V
Pakke/hus
24-DIP-modul, 9 ledere
Spænding - Input (maks.)
36V
Størrelse/dimension
1,26" L x 0,80" B x 0,40" H (32,0mm x 20,3mm x 10,2mm)
Spænding - Output 1
Styringsfunktioner
Aktivér, Aktiv høj
Spænding - Output 2
-12V
Grundlæggende varenummer
Strøm - Output (maks.)
416mA, 416mA