RCD-24-0.35/W/VREF
DigiKeys varenummer
945-1805-ND
Producenter
Producentens varenummer
RCD-24-0.35/W/VREF
Beskrivelse
LED DRIVER CC BUCK 2-35V 350MA
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
350mA 2 – 35V Konstant strøm LED-drivere Buck Topologi 1 Output
Kategori
Effekt (Watt)
12 W
Producenter
Recom Power
Dæmpning
Analog
Serie
Funktioner
SCP
Emballage
Pose
Klassificeringer
IP67
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
DigiKey programmerbar
Ikke bekræftet
Effektivitet
96%
Type
Konstant strøm
Termineringsudformning
Trådledere
Topologi
Buck
Størrelse/dimension
0,87" L x 0,49" B x 0,33" H (22,1mm x 12,6mm x 8,5mm)
Antal output
1
Godkendelsesagentur
cULus
Spænding - Input (min.)
4,5V
Monteringstype
Chassismontering
Spænding - Input (maks.)
36V
Vægt
0,015lb (6,8g)
Spænding - Output
2 – 35V
Grundlæggende varenummer
Strøm - Output (maks.)
350mA